Hrubá stavba bytových domov projektu dokončená

20.11.2022

Pri výstavbe je opätovne kladený dôraz na využitie ekologických riešení a udržaní zelene. Výsadba nových stromov s výškou až 6 metrov, inštalácia vsakovacích nádrží ako i zelené vegetačné strechy s izolačnými vrstvami, ktoré podporujú dobrú mikroklímu prostredia a zabraňujú prehrievaniu budovy a okolia.

Stavebné práce sú realizované v súlade s harmonogramom, dokončenie je plánované na koniec I.Q.2023. K všetkým bytom prináležia balkóny s „vychytávkou“ v podobe zabudovaných kvetináčov alebo pekné priestranné terasy, situované na najnižších a najvyšších podlažiach. Pre niektoré z vonkajších priestorov bola vyhotovená aj príprava pre umiestnenie vírivej vane a nemrznúce ventily s prívodom studenej vody. 

 

Aktuálne sa práce presunuli do interiérov bytov, ktoré sa dokončujú do štandardného vybavenia.

 

Pre zvýšenie komfortu bývania sú plánované upratovacie služby, okrem garáží budú vybudované aj vonkajšie parkovacie plochy. V komerčne využívaných priestoroch sa počíta so zriadením pekárne a zubnej ambulancie.

 

Projekt sa teší veľkému záujmu, aktuálne je predaných viac ako 70% bytov, preto sa naskytá posledná možnosť kúpy bytov za výhodné ceny.