O projekte
Pod Zábrehom IIDeveloperský projekt Pod Zábrehom II v súčasnosti patrí k najväčšiemu rezidenčnému projektu výstavby v rámci mesta Púchov, ktorý odráža trend kvalitného bývania. Zámerom developera je integrovať novú výstavbu do existujúceho kontextu zástavby, a tak reflektuje na moderné architektonické trendy a zároveň rešpektuje atmosféru tejto časti mesta.

Z pohľadu pokojného bývania, nádhernej scenérie, blízkosti prírody, dopravnej dostupnosti a kompletnej občianskej vybavenosti sa projekt Pod Zábrehom 2.0 stáva ideálnou a lukratívnou voľbou na bývanie. Ponúkame koncept, ktorý spĺňa vo všetkých smeroch potreby modernej doby.

Výstavbou vzniknú tri identické bytové domy. Z rôznorodej dispozície bytov si vyberú i najnáročnejší z Vás. Zaručene ste na správnej adrese.

Na piatich nadzemných podlažiach v prvej, druhej a tretej etape výstavby bude celkovo 129 bytov a 3 komerčné priestory. Z pestrej palety 1 - 4 izbových bytov sú najviac zastúpené 2-izbové byty. Výmera bytov bez plochy balkóna/terasy a pivnice sa pohybuje od 34 do 120 m2. Všetky byty majú atraktívny balkón alebo terasu. Neoddeliteľnou súčasťou bude vybudovanie i dostatočného množstva garážových ako i vonkajších parkovacích státí.Opýtajte sa nás
Pod Zábrehom - mapa lokality

Blízko do prírody

a široké možnosti voľnočasových aktivít

Zeleň a zelené strechy

výsadba zelene je našou prioritou

Balkóny a terasy

nadštandardných rozmerov s prvkami zelene

Úplne nová štvrť

a výborná občianska vybavenosť

Štandard projektu

Opis štandardnej stavebnej realizácie bytového domu, bytov a nebytových priestorov v bytovom dome a prehľad ich vybavenia. Podrobnosti a kompletný zoznam štandardnej stavebnej realizácie bytového domu a bytov nájdete TU.Deliace medzi-bytové steny

Medzibytové deliace priečky, respektíve steny medzi jednotlivými bytovými priestormi sú vytvorené zo železobetónových konštrukcií. Interiérové deliace priečky v bytoch sú zo sadrokartónových priečok o hrúbke 100 – 150 mm.

Okná

Okná sú plastové, otváravo-sklopné s celoobvodovým kovaním, zasklené tepelne izolačným trojsklom. V priestore každého okenného otvoru bytov typu PENTHOUSE je zabezpečená predpríprava pre exteriérové žalúzie.

Loggie a balkóny

Na balkónoch a terasách 1. NP a 5.NP je drevoplastová (WPC) terasová krytina. Balkóny 2. – 4. NP je z keramickej dlažby na terčoch. Konštrukcia zábradlia je vytvorená zo sklenených výplní.

Konštrukčný systém stavby

Konštrukčný systém bytového domu je tvorený priestorovou železobetónovou monolitickou konštrukciou. Vodorovné nosné konštrukcie sú z monolitických železobetónových dosiek. Zvislé nosné konštrukcie sú monolitické železobetónové nosné steny.

Vykurovanie

Vykurovanie jednotlivých obytných miestností je doskovými vertikálnymi radiátormi. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Reguláciu teploty v jednotlivých miestnostiach umožňujú automatické termostatické hlavice.

Vzduchotechnika

Odvetranie priestorov kúpeľní a WC je zabezpečené ventilátorom. V kuchyni je predpríprava na pripojenie digestora do vzduchotechnického potrubia. Digestor nie je súčasťou štandardného vybavenia bytu.

Garáže a parkovanie

Parkovanie je tvorené z garážových parkovací státí v suteréne bytového domu a vonkajších parkovacích plôch. Vjazd do garáže je riešený cez garážovú bránu. Priestor garážových parkovacích státí je prepojený so vstupom do oboch vchodov bytového domu.

Spoločné priestory

Vstup do bytového domu je cez dvojkrídlové hliníkové rámové presklené dvere s elektrozámkom ovládaným bezdotykovým čítacím zariadením. Vstup do bytového domu je bezbariérový a je vybavený poštovými schránkami a audio-video vrátnikom pre byty

Dvere, podlahy a obklady

Vstupné dvere do bytov sú plné, bezpečnostné, osadené v oceľovej konštrukcii s požiarnou odolnosťou s dostatočnou zvukovou odolnosťou. Interiérové dvere a zárubne sú súčasťou štandardného vybavenia. V izbách sú plávajúce laminátové podlahy, obvodové lišty, prechodové lišty. Miestnosti kuchyňa, obývacia izba, predsieň, chodby laminátové podlahy. V kúpeľni a vo WC keramická dlažba. Obklady stien kúpeľní a WC – keramický obklad stien, vrchná časť biela maľba.

Povrchová úprava stien

Na murivá a stropy je použitá štuková omietka. Vnútorná omietka je ošetrená náterom bielej farby. Kúpeľne a kuchyne sú omaľované bielou farbou s výnimkou miest pod obklady a kuchynskú linku.

Pivničná kobka

Štandardne je pridelená jedna ku každému bytu. Povrch podlahy pivničnej kobky je ošetrený bezprašným náterom. Jednotlivé pivničné kobky sú medzi sebou oddelené montovanou drevokovovou priečkou. Pivničná kobka prislúchajúca ku bytu je situovaná na rovnakom podlaží ako byt.

Zdravotechnika

Predpríprava na závesné WC so zabudovanou nádržkou, umývadlo so stojankovou batériou a vaňu s nástennou zmiešavacou batériou a sprchovým setom.

Harmonogram výstavby

Bytových domov A, B a C projektu Pod Zábrehom II.

Možnosti parkovania

K bytom je možné zakúpiť si parkovacie státie v parkovacom dome na -1NP s možnosťou prevodu do osobného vlastníctva.
Viac informácii Vám radi poskytnú naši predajcovia.

Opýtajte sa nás

Aktuality o projekte

Máte záujem o nový domov?
Kontaktujte nás

Vyplňte kontaktný formulár a čoskoro sa uvidíme v našom showroome, kde Vám radi projekt predstavíme. V prípade záujmu si môžete dohodnúť i online prezentáciu.

Pozn.: Kontaktný formulár neslúži na priamu rezerváciu bytu.

Mgr. Tomáš Surovčák

Predajca

surovcak.tomas@reinoo.com
+421 910 372 961

Marcela Smržová

Predajca

smrzova.marcela@reinoo.com
+421 910 207 705

Časy prezentácie projektu vám radi naplánujeme podľa vašich časových možností

Predajné miesto

Pod Zábrehom II

Byty Púchov
Dvory 1525
020 01, Púchov

Reinoo Púchov, a.s.

Developer

Reinoo Púchov, a.s.

Poštová 1
010 08 Žilina
www.reinoo.com

Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac informácií. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budú spracovávané v súlade s našim memorandom. *
Pred odoslaním musíte označiť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo telefonicky alebo prostredníctvom e-mailovej adresy
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare